Grizzly Park - Korku Parkı (Türkçe Dublaj) izle
8 Genç hafif suçlardan dolayı yakalanarak yargılanırlar. Yeni çıkan bir yasa gereği cezalarını kamu hizmeti yaparak kullanırlar. Sosyal hizmetli olarak kamuya hizmet edeceklerdir. Bu cezalarını tamamlamak üzere Grizzly Park isimli bir ormanlık alana temizlik yapmaları için gönderilirler.
Ancak ormanlık alanda seri bir katilin olduğundan haberleri olmadığı gibi Fgençler iççin tek tehlike seri katil değil aynı zamanda vahşi bir ayıda onları gözlemektedir, “California” ormanlarında geçen bu korku filminde korkuyu iliklerinize kadar hissedeceksiniz.Grizzly Park - Korku Parkı (Türkçe Dublaj)
DİKKAT !!! VİDEONUN YÜKLENMESİ İÇİN REKLAMLARDAN BİRİNE TIKLAYIP BİR KAÇ SANİYE BEKLEYİNİZ...

83788698907201693-1
Ekleyen . OceanGirL
Yapım:2008 ~ ABD
Tür:Korku
Yönetmen:Tom Skull
Senaryo:Tom Skull
Yapımcı:Jeanne Stack, Belle Avery
Görüntü Yönetmeni:Matt Cantrell
Müzik:Anthony Marenilli
Süre:1 saat 30 dk
Konusu:8 Genç hafif suçlardan dolayı yakalanarak yargılanırlar. Yeni çıkan bir yasa gereği cezalarını kamu hizmeti yaparak kullanırlar. Sosyal hizmetli olarak kamuya hizmet edeceklerdir. Bu cezalarını tamamlamak üzere Grizzly Park isimli bir ormanlık alana temizlik yapmaları için gönderilirler.
Ancak ormanlık alanda seri bir katilin olduğundan haberleri olmadığı gibi Fgençler iççin tek tehlike seri katil değil aynı zamanda vahşi bir ayıda onları gözlemektedir, “California” ormanlarında geçen bu korku filminde korkuyu iliklerinize kadar hissedeceksiniz.

Etiketler
bedava film izle grizzly park, film izle, film izle grizzly park, film izle korku parkı, gerilim filmi izle grizzly park, gerilim filmi izle korku parkı, grizzly park filmini izle, indirmeden izle korku parkı, izle grizzly park, izle korku parkı, korku parkı filmini izle, online izle grizzly park, online izle korku parkı, türkçe dublaj izle grizzly park, türkçe dublaj izle korku parkı

0 yorum:

Yorum Gönder